KN Redox z sukcesami na 55. Konferencji SKN Pionu Hutniczego AGH!

 

W dniu 10 maja 2018 r. odbyła się 55. Konferencja Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego AGH, będąca częścią obchodów dnia Hutnika trwających od 9 do 11 maja 2018 r. Konferencje dają możliwość zaprezentowania przez koła naukowe swoich bieżących osiągnięć badawczych. Stąd są to ważne wydarzenia  w działalności każdego koła naukowego. Jak możemy przeczytać na stronie Akademii Górniczo- Hutniczej na tegoroczną konferencję wpłynęło ponad 450 referatów  przygotowanych przez 600 studentów, w tym studentów naszego koła. Konferencja podzielona była na kilkanaście sekcji. Przemysław Furman, jeden z członków naszego koła, wygłosił swój referat w Sekcji Technologii Paliw, Chemii i Ochrony środowiska. Tytuł referatu brzmiał „Skład chemiczny aerozoli atmosferycznych zebranych w aglomeracji krakowskiej”.  Za referat Przemysławowi zostało przyznane I. miejsce w sekcji.
W imieniu całego koła serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *